Forumul serialelor TV
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forumul serialelor TV

Va oferim o colectie diversificata de seriale. Cele mai noi recenzii, stiri si informatii din lumea serialelor TV.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul serialelor TV !

Distribuiţi | 
 

 Vocile - John Saul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Gee.
Gee.
Figurant
Figurant

Pesti Caine
feminin Numarul mesajelor : 15
Puncte : 27
Data nasterii : 11/03/1994
Varsta : 30
Localizare : home (:
Data de inscriere : 15/08/2010

Vocile - John Saul _
MesajSubiect: Vocile - John Saul   Vocile - John Saul I_icon_minitimeMar Aug 17, 2010 6:17 am

Vocile - John Saul 20061214125046vocile%20mareeeeeeeeeeeee

Moartea brusca si tragica a sotului o lasa pe Caroline Evans singura in New York, lipsita de sperante si de posibilitatea sa-si creasca in siguranta copiii. Intalnirea si casatoria cu Anthony Fleming, un barbat charismatic si plin de succes, pare un vis transformat in realitate. Caroline se muta in apartamentul spatios al sotului sau, aflat in legendarul Rockwell din Central Park West, in pofida presimitirilor negre ale fiului ei legate de cladire si de rezidentii acesteia. Insa du pa ce fiica ei incepe sa treaca prin cosmaruri ingrozitoare, Caroline isi da seama ca sub splendoarea noii locuinte se ascunde un secret de o oroare inimaginabila
Comentarii.
Fiecare roman al lui Saul iti provoaca fiori reci pe sira spinarii insa in Vocile, suspansul este aproape insuportabil. - San Francisco Chronicle

Am citit cartea asta și recunosc că la început am vrut să abandonez că era plictisitor, dar de pe la mijloc devine tot mai horror. Mi-a făcut plăcere să o citesc, oricum și o recomand tuturor celor care le place suspansul și frica Very Happy
Sus In jos
 

Vocile - John Saul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul serialelor TV :: FREE TIME :: Carti / Books-